פתיחת תפריט הנגישות  

עיריית חולון

חולון הינה אחת הערים הגדולות בישראל והיא מונה כ-200 אלף תושבים. העיר, אשר גובלת בתל אביב, בת ים וראשון לציון, ביססה את מעמדה כמרכז תרבות וחינוך ארצי והיא מציעה פעילות ייחודית ענפה לילדים ולכל המשפחה.  בכך יצא שמה למרחוק כ"עיר הילדים" של ישראל.

בעיר מתקיימים פסטיבלים שנתיים, תערוכות מגוונות ופעילות שוטפת במרכזי חינוך, תרבות והעשרה ייחודיים החל מהגיל הרך. ברחבי חולון פזורים אתרים מרתקים רבים בתחומים מגוונים: היסטוריה, תרבות, טבע, בילוי ופנאי. אטרקציה ייחודית בחולון היא עשרות גני הסיפור בכל רחבי העיר, שבהם פסלים סביבתיים שעוצבו על פי סיפורי ילדים ידועים ואהובים. 
חולון מהווה גם מוקד לפעילות בינלאומית חדשנית בעולם העיצוב ולצד תיאטרון חולון, מוזיאון הילדים הישראלי, המרכז הבינלאומי לתיאטרון בובות והמדיטק, ניתן למצוא בה גם את המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס והמוזיאון הישראלי לעיצוב, היחידים במינם בארץ.

בדרומה של העיר נפתח לפני למעלה משנה מתחם הבילוי והפנאי "לה פארק" בפארק פרס. המתחם מציע אגם מים עם תאורה ומזרקות שבו ניתן לשוט, גן מוסיקלי לילדים ושפע של פעילויות ואירועים קבועים ומתחלפים לילדים ולמשפחות. במקום פועלים בתי קפה, מסעדות, חנויות ועוד וגולת הכותרת של המתחם היא היכל טוטו חולון המפואר, שנבנה בסטנדרטים גבוהים ביותר והוא מארח אירועי תרבות וספורט גדולים, בינלאומיים ומקומיים כאחד.

אזור התעשייה של חולון הפך בשנים האחרונות לבסיס עסקים חשוב במטרופולין ומאות חברות חדשות העבירו את עסקיהן לחולון. חברות אלה עוסקות הן בתחומי התעשייה המתקדמת והן בתעשייה המסורתית ואלפי עובדים מגיעים בכל יום לאזור. חולון גם הפכה למבוקשת על ידי יזמי נדל"ן ומאות דונמים באזור התעשייה והעסקים נרכשו במסגרת עסקאות קרקע לטובת פרויקטים חדשים שייבנו בהיקף של יותר מ-200 אלף מ"ר בשנים הקרובות.